Mobily

Aktualizace Windows Phone 7.8

Tak jsem konečně taky jednou připojil svůj HTC Radar k počítači. To kvůli aktualizaci na Windows Phone 7.8. Vyskočili tři aktualizace a po jejich dokončení (cca 30 minut) máte nové velikosti ikonek na úvodní obrazovce a tapety z Bingu, které jsou náhodou docela povedené. A to je vše! Nic víc ani nečekejte. IE zůstane ve vezi 9, což zamrzí asi nejvíc se spousty novinek, kterých ze z WP8 do WP7.8 nedostaly. Na čem by ti výrobci telefonů vydělávali, kdyby se aktualizovalo vždy na nejnovější systém, který by navíc zůstal pořád stejně svižný, že?

Číst celé

Proč bych nikdy nevyměnil Windows Phone za Android nebo iOS

Majitelem telefonu s operačním systémem Windows Phone jsem už devět měsíců a nyní s odstupem času můžu říct, proč už nechci žádný jiný, ze stávajících systémů. Ne že by byly ostatní operační systémy špatné, to ne, jen jsou vhodné pro jiné účely a jiný druh lidí než jsem já. Continue reading “Proč bych nikdy nevyměnil Windows Phone za Android nebo iOS” »

Číst celé

Objektivní recenze Nokie N9

První pohled: Na první pohled je to nádherný přístroj, bezpochyby nejlepší, co kdy Nokia vyrobila. Krabička je stylová a obsahuje vše potřebné (datový kabel, USB nabíječku a sluchátka + prospekty).

Telefon krásně padne do ruky, na displeji je černá opravdu černá. Nikde nic nevrže a telefon je pevný.

MeGoo na první pohled vypadá dobře a gesta jsou po chvilce opravdu návyková.
Continue reading “Objektivní recenze Nokie N9” »

Číst celé