Mobily

Aktualizace Windows Phone 7.8

Tak jsem konečně taky jednou připojil svůj HTC Radar k počítači. To kvůli aktualizaci na Windows Phone 7.8. Vyskočili tři aktualizace a po jejich dokončení (cca 30 minut) máte nové velikosti ikonek na úvodní obrazovce a tapety z Bingu, které jsou náhodou docela povedené. A to je vše! Nic víc ani nečekejte. IE zůstane ve […]

Číst celé

Proč bych nikdy nevyměnil Windows Phone za Android nebo iOS

Majitelem telefonu s operačním systémem Windows Phone jsem už devět měsíců a nyní s odstupem času můžu říct, proč už nechci žádný jiný, ze stávajících systémů. Ne že by byly ostatní operační systémy špatné, to ne, jen jsou vhodné pro jiné účely a jiný druh lidí než jsem já.

Číst celé

Kde udělala Nokie chybu

Pokud nemáte přehled o tom, která firma zabývající se prodejem a výrobou mobilních telefonů jde ke dnu, stačí se podívat na vývoj akcií Nokie, kde jenom během roku 2011 klesly ceny na více jak polovinu (z $11 na $5) a už je zcela jasné, že Nokia má problém.

Číst celé

První zkušenosti s Windows Phone 7.5

Jedni ho nenávidí, druzí milují. A nebavíme se tentokrát o Applu :-). Windows Phone. Sám ho používám zatím necelý měsíc celkem intenzivně, konkrétně na přístroji HTC Radar. Nejen přístroj samotný si nemůžu vynachválit, a proto zde napíšu pár mých postřehů s používáním systému.

Číst celé

Objektivní recenze Nokie N9

První pohled: Na první pohled je to nádherný přístroj, bezpochyby nejlepší, co kdy Nokia vyrobila. Krabička je stylová a obsahuje vše potřebné (datový kabel, USB nabíječku a sluchátka + prospekty). Telefon krásně padne do ruky, na displeji je černá opravdu černá. Nikde nic nevrže a telefon je pevný. MeGoo na první pohled vypadá dobře a […]

Číst celé